Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC T180 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за Electrol
Достапност:
Шифра: 68950
Прегледи: 529

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC T180 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за Electrolux mod. ZPFPARKETT, Vampyr CEALLFLDB+ ; serie POWERFORCE mod. ZPFALLFLR, ZPFANIMAL; PERFORMER mod. ZPFCLASSIC
Напреден Филтер
Бренд NITEC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019