Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC М03, Мирис за клима уреди, Bouquet
Достапност:
Шифра: 66558
Прегледи: 151
Редовна Цена: 79 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

69 Ден.
24x КЛУБ РАТА 79 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC М03, Мирис за клима уреди, Bouquet
Напреден Филтер
Бренд NITEC

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира