Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC Т263 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за GORENJE
Достапност:
Шифра: 66549
Прегледи: 537

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC Т263 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за GORENJE VCK 1800, 1801 RED vck 1611, 1811, 2011, 2021 op-bk, 2022 op-R, 1501 ocy IV
Напреден Филтер
Бренд NITEC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019