Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC Т168 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за SAMSUNG
Достапност:
Шифра: 66548
Прегледи: 460

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC Т168 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за SAMSUNG serie VC 8800…, 8830, serie 8900…, 8916, 8927, 8930; TC 9000, 9014, 9015; serie SC 4000…, 4020..4040, 4130..4135..4147, 4170, 4180 (bag VP-77), serie SC 5635, 5670, 5675; SC 6200… , SC 6300… , SC 7800…, 7840, 7935; SC-61E0; serie Digimax ; VCC-6170, 7485, 74A5 (bag VP-78M) vcc6171, RC 5511, 5513; VC 6000.. 6099; serie 7100.., 7200.., 7400.., 7513.. 7515, 7600..7614.. 7616; serie 7713..7715, 8013..8015 (bag VP-77)
Напреден Филтер
Бренд NITEC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019