Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC Т313 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за BOSCH BS
Достапност:
Шифра: 66544
Прегледи: 398

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC Т313 Хартиени кеси за правосмукалки 5 парчиња, за BOSCH BSG 1400, 1500, 1800; BSN 1500, 1600, 1810, 1900, 2010, 2020 [bag type K]
Напреден Филтер
Бренд NITEC
Можеби ќе Ве интересира