Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC М30 Мини ароматизер DISCOVER FRESH, иделано за освежување
Достапност:
Шифра: 55052
Прегледи: 200
Редовна Цена:
99 Ден.
24x КЛУБ РАТА 99 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC М30 Мини ароматизер DISCOVER FRESH, иделано за освежување на домот или канцеларијата
Напреден Филтер
Бренд NITEC

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира