Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/Touchscreen ( PLATINUM GREY ) - Int
Достапност:
Шифра: 46500
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 937
Редовна Цена: 30,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

28,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 30,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Lenovo 320T-15IKB/Windows 10/Touchscreen ( PLATINUM GREY ) - Intel® Core™ i5-8250U Processor (6M Cache, 1.8GHz up to 4 GHz),Intel® HD Graphics 620, 12GB DDR4 2133 MHz, 1TB 5400rpm, DVD-RW, HD Web Camera (720p), WiFi 2 x 2 a/c, Bluetooth® 4.1, Ports: 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 4-in-1 Card Reader, Audio Combo Jack, Weight: 2.3 kg, Battery: 52.5 WHr, 15.6" (1366x768) Touchscreen, Windows 10 Home P/N:
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 12GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Windows
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред ДА
Видео HD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира