Бренд: Intel
Краток опис: Intel 500GB 660P NVMe M.2 Internal SSD, QLC (Quad Level Cell) te
Достапност:
Шифра: 48453
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 66

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel 500GB 660P NVMe M.2 Internal SSD, QLC (Quad Level Cell) technology, 1500MB/s Read, 1000MB/s Write, 90k/220k IOPS, White Box, SSDPEKNW512G8XT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019