Бренд: Intel
Краток опис: Intel GAMER, - Intel Core i3-8100 3.6 GHz, Kingston 8GB 2400MHz
Достапност:
Шифра: 47499
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2664

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel GAMER, - Intel Core i3-8100 3.6 GHz, Kingston 8GB 2400MHz DDR4 Non-ECC, HDD 1TB Toshiba 7200rpm, 32MB Cache SATA-3, ASROCK GDR PHANTOM RX570 4G, MB ASROCK H310M-HDV, Power Box F760 GAMING ATX Chassis case, 3*LED double side halo fan with RED color in fornt panel, PSU CoolerMaster 600W, PODAROK Genius Gaming Mouse X-G200 + Genius Gaming Keyboard Scorpion K215
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019