Бренд: Intel
Краток опис: Intel i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz, No Fan Box, Core Name: Coff
Достапност:
Шифра: 33420
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i9-9900KF 3.6 GHz up to 5 GHz, No Fan Box, Core Name: Coffee Lake, Core x 8, Thread x 16, 16MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, BX80684I9900KF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019