Бренд: Intel
Краток опис: Intel I5-9400 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Core Name: C
Достапност:
Шифра: 33411
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 49

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel I5-9400 2.9G 1151 BOX, 2.9 GHz up to 4.1 GHz, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 6, 9MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, BX80684I59400
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019