Бренд: Intel
Краток опис: Intel i5-9600KF 3.7 GHz up to 4.6 GHz, Box, Core Name: Coffee La
Достапност:
Шифра: 33292
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 87

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i5-9600KF 3.7 GHz up to 4.6 GHz, Box, Core Name: Coffee Lake, Core x 6, Thread x 6, 9MB SmartCache, Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630, Sockets: LGA 1151, BX80684I59600KF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019