Бренд: Intel
Краток опис: Intel I3-9350KF 2.9G 1151 BOX, 4.0 GHz up to 4.6 GHz, Core Name:
Достапност:
Шифра: 33289
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 59

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel I3-9350KF 2.9G 1151 BOX, 4.0 GHz up to 4.6 GHz, Core Name: Coffee Lake, Core x 4, Thread x 4, 8MB SmartCache, Processor Graphics: None, Sockets: LGA 1151, BX80684I39350KF
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019