Бренд: Intel
Краток опис: Intel Pentium G5400 3.7GHz, Tray, Core Coffee Lake, 2 Cores, 4 T
Достапност:
Шифра: 33288
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel Pentium G5400 3.7GHz, Tray, Core Coffee Lake, 2 Cores, 4 Threads, 4MB Cache, Socket 1151, CM8068403360112
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019