Бренд: Intel
Краток опис: Intel i5-7400 3.0 GHz up to 3.5 GHz, Tray, Core Name: Kaby Lake,
Достапност:
Шифра: 33281
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i5-7400 3.0 GHz up to 3.5 GHz, Tray, Core Name: Kaby Lake, Core x 4, Thread x 4, 6MB SmartCache, Processor Graphics: Intel® HD Graphics 620, Sockets: LGA 1151
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019