Бренд: Intel
Краток опис: Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, Tray, Core Name: Kaby Lake,
Достапност:
Шифра: 33227
Гаранција (дена): 1050
Прегледи: 770

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel Core i3-7100 Processor 3.9GHz, Tray, Core Name: Kaby Lake, Core x 2, Thread x 4, 3MB SmartCache, Processor Graphics: Intel® HD Graphics 630, Sockets: LGA 1151, BX80677I37100
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019