Бренд: Intel
Краток опис: Intel i3-8350K 4.0 GHz, Retail - Tray, Core Name: Coffee Lake, C
Достапност:
Шифра: 33212
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel i3-8350K 4.0 GHz, Retail - Tray, Core Name: Coffee Lake, Core x 4, Thread x 4, 8MB Cache, Processor Graphics: Intel® UHD Graphics 630, Sockets: LGA 1151
Напреден Филтер
Бренд iNTEL
Сокет LGA 1155
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019