Бренд: Intel
Краток опис: Intel Celeron G3930 2.9GHz Box, Core Kaby Lake, 2M Cache, 2 Core
Достапност:
Шифра: 33197
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Intel Celeron G3930 2.9GHz Box, Core Kaby Lake, 2M Cache, 2 Cores, 2 Threads, Intel® HD Graphics 610, Socket 1151, BX80677G3930
Напреден Филтер
Бренд iNTEL
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019