Бренд: Intel
Краток опис: CPU AMD Cooler Arctic Alpine 64 GT, Socket FMx,AM3/4, TDP 65W
Достапност:
Шифра: 23693

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CPU AMD Cooler Arctic Alpine 64 GT, Socket FMx,AM3/4, TDP 65W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019