Бренд: Intel
Краток опис: CPU Intel Cooler PRO K Xilence i200, Socket 115x, TDP 65W
Достапност:
Шифра: 23692

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CPU Intel Cooler PRO K Xilence i200, Socket 115x, TDP 65W
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela