Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Elle P30 Smart View Cover, Flip Cover , Black, 690144327
Достапност:
Шифра: 47880
Прегледи: 628

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Elle P30 Smart View Cover, Flip Cover , Black, 6901443277483
Можеби ќе Ве интересира