Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei AP52, Type C To Micro USB Adapter, 5V2A
Достапност:
Шифра: 47559
Прегледи: 294

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei AP52, Type C To Micro USB Adapter, 5V2A
Можеби ќе Ве интересира