Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei AM61 Black, Sport Bluetooth 4.1 In-ear Earbuds, Super Bas
Достапност:
Шифра: 46379
Прегледи: 461

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei AM61 Black, Sport Bluetooth 4.1 In-ear Earbuds, Super Bass, Handsfree, On-cord Control
Можеби ќе Ве интересира