Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei CP07 Powerbank Black, 6700 mAh, Micro USB Connector
Достапност:
Шифра: 46311
Прегледи: 506

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei CP07 Powerbank Black, 6700 mAh, Micro USB Connector
Напреден Филтер
Бренд Huawei
Можеби ќе Ве интересира