Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei AP007 Powerbank Gray, 13000 mAh, USB Connector, High Temp
Достапност:
Шифра: 46310
Прегледи: 485

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei AP007 Powerbank Gray, 13000 mAh, USB Connector, High Temperature and Short-circuit Protection
Напреден Филтер
Бренд Huawei
Можеби ќе Ве интересира