Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Earphones AM115, White, In-ear Earphone with Mic Volume C
Достапност:
Шифра: 44899
Прегледи: 377

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Huawei Earphones AM115, White, In-ear Earphone with Mic Volume Control, Ergonomic design, more comfortable for wearing, Universal 3.5mm jack design, fit for most of smartphones, 1.2m length cable meets your usage requirements, EAN: 6901443060283
Напреден Филтер
Бренд Huawei
Можеби ќе Ве интересира