Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard/Compaq Notebook Adapter 65W, 18.5V, 3.5A, PIN Si
Достапност:
Шифра: 60068
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 493

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hewlett Packard/Compaq Notebook Adapter 65W, 18.5V, 3.5A, PIN Size: 4.8 x 1.7 yellow with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug
Напреден Филтер
Бренд HP
Можеби ќе Ве интересира