Бренд: HP
Краток опис: HP Pavilion Slimline 290-P0043 /Windows 10 Home - Intel i3-8100
Достапност:
Шифра: 48207
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 892

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP Pavilion Slimline 290-P0043 /Windows 10 Home - Intel i3-8100 3.6 GHz, Intel HD Graphics, 4GB DDR4, 500GB HDD, DVD-RW, 802.11 b/g/n, Headphone/Microphone jack, RJ-45 (LAN), 1x HDMI, 1x VGA, USB 2.0 + USB 3.0 Port, Keyboard & Mouse, Windows 10 Home
Можеби ќе Ве интересира