Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Hewlett Packard CHROMEBOOK 14-AK039 ( WHITE ) - Intel Celeron® Quad-Core N2940 (1.8GHz, 2MB Cache), Intel HD Graphics , 4GB RAM, 16GB eMMC, Webcam (720p), Integrated 10/100/1000 GbE LAN, Intel® Wireless-AC WLAN and Bluetooth 4.0, 1x HDMI, 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1 RJ-45, Media Card reader, Battery: 3-cell, up-to 9h battery life, 31 Wh Li-ion , 14" HD Ready (1920x1080) , Recertified,
Related Products