Бренд: HP
Краток опис: HP 27SC1 Curved - LED Display 27" Monitor, Max.Resolution: 1920
Достапност:
Шифра: 27635
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 845

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HP 27SC1 Curved - LED Display 27" Monitor, Max.Resolution: 1920x1080 (16:9), Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1(ASCR10.000.000:1), Viewing Angle (CR>=10): 170(H)/160(V), Resoponse Time: 5ms, 1x Display Port , 1x HDMI 1.4, HDCP, Screen Size: 27" Wide , White w/ Gray Base,