Дознајте први за сите новости!

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 GHz)
Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 GHz)

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 GHz)


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 61,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2584 Ден.
Клуб Акција: 57,999 Ден.
48 Рати Без Камата 1292 Ден.
Бренд: Lenovo
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45860
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 GHz), Intel HD Graphics 630, VGA NVIDIA® GTX 1050TI 4GB, 16GB DDR4 RAM Memory, HDD 2TB+256GB SSD, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Memory Card Reader, Weight: 2,4kg, Battery: 3-cell lithium ion, 15.6`` (1920x1080) Full HD IPS, P/N:
Напреден Филтер
Бренд Lenovo
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel i7
Меморија 16GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Windows
Диск 1TB HDD + 32GB SSD
Графичка карта nVidia
Оптички Уред НЕ
Видео FullHD
Платежни картички