Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ Processor 2.8GHz (6M Cache up to 3.8 GHz), Intel HD Graphics 630, VGA NVIDIA® GTX 1050TI 4GB, 16GB DDR4 RAM Memory, HDD 2TB+256GB SSD, Integrated Webcam, Wireless: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, Backlit Keyboard, Interfaces: 2 x USB 3.0, 1 x USB 3.0 Type C, 1 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x audio, 1 x Microphone, Memory Card Reader, Weight: 2,4kg, Battery: 3-cell lithium ion, 15.6" (1920x1080) Full HD IPS, P/N:

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Wind

 • Бренд: Lenovo
 • Краток опис: Lenovo LEGION Y520-15IKBN/Windows 10 (Black) - Core™ i7-7700HQ P
 • Шифра: 45860
  Гаранција: 720 дена
  Лагер:
 • Редовна Цена: 61,999 Ден.
 • АКЦИСКА ЦЕНА

 • 57,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 61,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ASUS Nereus Carry Bag

ASUS Nereus Carry Bag

ASUS Nereus Carry Bag, 16", Color: Black, Dimensions: (L)425*(W)80*(H)325mm, Material: Polyester, We..

Редовна Цена 1,299 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,199 Ден.

DELL Inspiron 3552 (Black)

DELL Inspiron 3552 (Black)

DELL Inspiron 3552 (Black), Intel® Dual Core Processor N3060 (2M Cache, up to 2.48 GHz), Intel HD Gr..

Редовна Цена 14,399 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

12,999 Ден.

ASUS Republic of Gamers Shuttl

ASUS Republic of Gamers Shuttl

ASUS Republic of Gamers Shuttle Backpack 17 inch G-Series Notebooks, ASUS ROG_SHUTTLE 2 BACKPACK 17 ..

Редовна Цена 4,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,899 Ден.

ACER Aspire 7 A715-71G-729V -

ACER Aspire 7 A715-71G-729V -

ACER Aspire 7 A715-71G-729V - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz), NVIDIA GeFo..

Редовна Цена 54,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

50,999 Ден.

ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN

ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN

ASUS EPAD SLEEVE 10 INCH/10 IN 1/BR, Brown for ASUS TF101/SL101/TF201/TF300, P/N: 90-XB2UOKSL00050-..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Lenovo 520-24IKL ALL-IN-ONE

Lenovo 520-24IKL ALL-IN-ONE

Lenovo 520-24IKL ALL-IN-ONE TOUCHSCREEN/Win 10 - Intel Core™ i3-7100T ( 3.4GHz, 3MB Cache ), 8GB D..

Редовна Цена 38,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

35,999 Ден.

ASUS ROG G752VS-GB121R (UHD)

ASUS ROG G752VS-GB121R (UHD)

ASUS ROG G752VS-GB121R (UHD), Intel Core i7-6700HQ (2.6 GHz-3.5GHz, 6M Cache, 14nm), 32GB DDR4 (2 me..

Редовна Цена 109,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

99,999 Ден.

ASUS GL703GM-EE049 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE049 - Intel Cor

ASUS GL703GM-EE049 - Intel Core i7-8750H (2.2 GHz, 9M Cache, up to 4.1 GHz), 16GB DDR4 (1 mem.slot f..

Редовна Цена 84,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

79,999 Ден.

HP Stream 14-AX040 ( BLUE )

HP Stream 14-AX040 ( BLUE )

HP Stream 14-AX040 ( BLUE ) - Intel Celeron Dual-Core N3060 (1.65GHz, up to 2.48Ghz/2MB Cache), In..

Редовна Цена 12,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

11,999 Ден.

Cooler Master MasterPal Pro

Cooler Master MasterPal Pro

Cooler Master MasterPal Pro, 2 x 80 mm moveable fans, USB3.0 x1 + USB2.0 x 3 + USB3.0 micro-Bx1 + mi..

3,699 Ден.

Asus Trans Cover for ME173X Gr

Asus Trans Cover for ME173X Gr

Asus Trans Cover for ME173X Grey, PAD-12 TRANSCOVER GY//7/10, 90XB00GP-BSL0I0..

Редовна Цена 1,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet

BlackVision AX1 WIFI Tablet, Black, 7 inch IPS, Resolution: 1024 x 600, Chipset: A33, CPU: Quad core..

Редовна Цена 2,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,399 Ден.

CPL LB2001 Tablet Bag ABSTRACT

CPL LB2001 Tablet Bag ABSTRACT

CPL LB2001 Tablet Bag ABSTRACT, Black/Grey, 10.2", Magnetic closure, Shoulder strap..

Редовна Цена 999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

999 Ден.

Dell Inspiron 7560/Windows 10

Dell Inspiron 7560/Windows 10

Dell Inspiron 7560/Windows 10 Pro - Core™ i7-7500U (2.7 GHz, up to 3.5 GHz ), Intel® HD Graphics 620..

Редовна Цена 41,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

37,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери