Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3655/00, Блендер, 1400W, Боја Инокс, 35000RPM, капацит
Достапност:
Шифра: 70253
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 306
Редовна Цена:
10,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 10,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3655/00, Блендер, 1400W, Боја Инокс, 35000RPM, капацитет на садот 2л, стаклен сад, 2 чаши за носење, 2 брзини и Пулс, ProBlend 6 3D, шпатула, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз, тивок режим, индикатор за ниво на вода, заштита од презагревање
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира