Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR3556/00, Блендер, 700W, Боја Инокс, капацитет на садот
Достапност:
Шифра: 70778
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 192
Редовна Цена:
7,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 7,399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips HR3556/00, Блендер, 700W, Боја Инокс, капацитет на садот 2л, стаклен сад, дополнителен сад 600мл, 2 брзини и Пулс, ProBlend 6, шпатула, рачка за полесно држење, функција кршење на мраз, тивок режим, индикатор за ниво на вода, заштита од презагревање
Напреден Филтер
Бренд Philips

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира