Дознајте први за сите новости!

ACER GAMING PREDATOR G3-572-70T9 - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache
ACER GAMING PREDATOR G3-572-70T9 - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache

ACER GAMING PREDATOR G3-572-70T9 - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 67,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2834 Ден.
Клуб Акција: 58,999 Ден.
48 Рати Без Камата 1417 Ден.
Бренд: Acer
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 46152
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ACER GAMING PREDATOR G3-572-70T9 - Intel Core i7-7700HQ Processor (6M Cache, up to 3.80 GHz), NVIDIA GeForce GTX 1050TI 4GB, 16GB DDR4, 1TB HDD, Web Camera, DVD-RW, IEEE 802.11ac, Battery 8cell Li-Ion 6000 mAh, HDMI, 4 x USB 3.0, Card Reader, VGA, RJ-45, Linux, 15.6`` (1920 x 1080) FHD IPS, NH.Q2CEX.025
Напреден Филтер
Бренд Acer
Екран 15.6'' инчен
Процесор Intel Quad Core
Меморија 8GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Без систем
Диск 1TB HDD
Графичка карта nVidia
Оптички Уред ДА
Видео FullHD
Платежни картички