ASUS X541UA-GO1345 (BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cache), 4GB DDR4 2133MHz (on-board), 1TB 5400rpm, 2.5", DVD SuperMulti, Intel® HD graphics 520, BT4.0, 36WHrs, 3-cell Li-ion Battery Pack, 3xUSB (1xType C), HDMI 1.4, VGA port, 6W speaker, VGA camera, 2kg, 15.6" HD LED (1366x768) glare, None

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ASUS X541UA-GO1345 (BLACK)

  • Бренд: Asus
  • Краток опис: ASUS X541UA-GO1345 (BLACK), Intel Core i3-6006U (2.0GHz, 3M Cach
  • Шифра: 45257
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 22,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 19,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 22,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

ACER Aspire 3 A315-41G-R15M

ACER Aspire 3 A315-41G-R15M

ACER Aspire 3 A315-41G-R15M, - AMD Ryzen™ 5 2500U (4M Cache, up to 3.6 GHz), AMD Radeon™ 535 4GB DDR..

Редовна Цена 35,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

32,999 Ден.

ASUS GL553VE-FY330 (FHD

ASUS GL553VE-FY330 (FHD

ASUS GL553VE-FY330 (FHD, Metal), Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz-up to 3.8 GHz, 4C/8T, 6M Cache), 8GB ..

Редовна Цена 57,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

50,999 Ден.

DeepCool N7 Black Notebook Coo

DeepCool N7 Black Notebook Coo

DeepCool N7 Black Notebook Cooler, Applicable up to 15.6" inch Notebook, 5 viewing angle adjustable,..

Редовна Цена 1,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,499 Ден.

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) -

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) -

Acer ES1-571-P1CK (Full HD) - Intel Pentium Processor 3556U (2M Cache, 1.70 GHz), Intel HD Graphics ..

Редовна Цена 15,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

Leadership Notebook Sleeve Mod

Leadership Notebook Sleeve Mod

Leadership Notebook Sleeve Model No: 0574 for 14" Notebook..

Редовна Цена 529 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

529 Ден.

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE

Dell Inspiron 5579 CONVERTIBLE 2-IN-1 - Intel® Core™ i7-8550U Processor (8M Cache, up to 4.0 GHz), I..

Редовна Цена 45,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

42,999 Ден.

ACER Aspire 3 A315-51-39W7 - I

ACER Aspire 3 A315-51-39W7 - I

ACER Aspire 3 A315-51-39W7 - Intel Core Processor i3-6006U Processor (3M Cache, 2 GHz), RAM 4 GB, 12..

Редовна Цена 22,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

19,999 Ден.

LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON

LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON

LENOVO IdeaPad 320-15IKB IRON GRAY - Intel® Core™ i7-7500U Processor (4M Cache, 2.70 GHz), Nvidia Ge..

Редовна Цена 42,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

36,999 Ден.

Hewlett Packard STAR WARS SPEC

Hewlett Packard STAR WARS SPEC

Hewlett Packard STAR WARS SPECIAL EDITION 15-AN050 - Intel Core i5-6200U (2.3 GHz, 3 MB cache, 2 cor..

Редовна Цена 33,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

29,999 Ден.

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F)

Lenovo Tab 4 8 (TB4-8504F), Black, WiFi TabletTablet, 8.0 inches IPS LCD capacitive touchscreen, 16M..

Редовна Цена 8,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

7,999 Ден.

ASUS FX503VD-E4022 (FHD

ASUS FX503VD-E4022 (FHD

ASUS FX503VD-E4022 (FHD, BLACK), Intel Core i7-7700HQ, Quad-core (2.8 GHz-3.8GHz Turbo, 6M Cache), 8..

Редовна Цена 53,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

45,999 Ден.

ASUS UX480FD-BE048T - Intel® C

ASUS UX480FD-BE048T - Intel® C

ASUS UX480FD-BE048T - Intel® Core™ i7-8565U (1.8GHz up to 4.1GHz, 4 cores, 8M Cache, 15w), 8GB RAM (..

Редовна Цена 72,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

68,999 Ден.

Lenovo Yoga 910-13IKB 2-IN-1/W

Lenovo Yoga 910-13IKB 2-IN-1/W

Lenovo Yoga 910-13IKB 2-IN-1/Windows 10 Pro/Touchscreen (Silver) - Core™ i7-7500U 2.7GHz (4MB Cache ..

Редовна Цена 85,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

79,999 Ден.

Тагови: Преносни Компјутери, Таблети, Лаптопи, Таблет, Лаптоп, Преносен компјутер, Преносни Компјутери