Дознајте први за сите новости!

ASUS UX410UA-GV027T
ASUS UX410UA-GV027T

ASUS UX410UA-GV027T


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 51,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 2167 Ден.
Клуб Акција: 46,999 Ден.
48 Рати Без Камата 1084 Ден.
Бренд: Asus
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 45818
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ASUS UX410UA-GV027T, Intel Core i5-7200U (2.5GHz up to 3.1GHz, 2 cores, 3M Cache, 15w), 8GB DDR4 (onboard, 1 slot free), 256GB SSD SATA3, N/A, Intel HD Graphics, BT4.1, 802.11AC DualBand, 48WHrs, 3-cell Li-ion Polymer Battery Pack, Metal body, Illuminated Keyboard, HDMI1.4, HD WebCam, SDXC card reader, 2xUSB3.0 + 1xUSB3.1, 1.45kg, 18mm height, Carry Sleeve + USB 3.0 to LAN adapter + MicroHDMI 2 HDMI adapter, Windows 10 64bit MultiLanguage (DM), 14.0`` LED FHD (1920x1080) Anti-Glare, WideView, 300nits, 16:9, PN: 90NB0DL1-M02770
Напреден Филтер
Бренд Asus
Екран 14'' инчен
Процесор Intel i5
Меморија 8GB RAM
Опција Телефон НЕ
Оперативен систем Windows
Диск 1TB HDD
Графичка карта Интегрирана
Оптички Уред НЕ
Видео FullHD
Платежни картички