Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
ST Far
ST Far, Superior technology, Infrared radiant heater, Греалка конвектор инфраред, 1360KW моќност..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
SUNNY ATR3000
SUNNY ATR3000, Инфраред греалка, 3000W, Не го суши воздухот, Термостат, Може да се ипотребува и надвор, Погодна и за ветровито време..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
Платежни картички