Преглед во грид:
Има залиха
Брз преглед

ST NT5002SI Superior Technolog
Шифра: 33242

(0)
Нарачки (0)

ST NT5002SI Superior Technology, Тример за нос, сребрена боја, користи една АА батерија..

Редовна Цена 299 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
299 Ден.
Има залиха
Брз преглед

VIALLI H10 Дозатор за течен са
Шифра: 55054

(0)
Нарачки (0)

VIALLI H10 Дозатор за течен сапун, сина транспарентна боја, капацитет 1000мл..

Редовна Цена 299 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
299 Ден.
Има залиха
-19%
Брз преглед

Topcom TH-4651
Шифра: 66042

(0)
Нарачки (0)

Topcom TH-4651, Дигитален термометар, прикажување за 10 секунди, може да се употребува во уста, ректално и под пазуви, меморија за последно мерење..

Редовна Цена 429 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
349 Ден.
Има залиха
Брз преглед

ST NT-100T
Шифра: 31114

(0)
Нарачки (0)

ST NT-100T, Superior Technology, 3 во 1 Машинка за кратење влакна во нос, уши и веѓи, сребрена боја, заштитно капаче, користи АА батерија (не е вклучена)..

Редовна Цена 399 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
399 Ден.
Има залиха
-10%
Брз преглед

ST NT5620SI Superior Technolog
Шифра: 33241

(0)
Нарачки (0)

ST NT5620SI Superior Technology, Тример за нос 2 во 1, Кратење влакна во нос и Тример за контури на веѓи, брада, коса, Темно сива боја, Копче за вклучување и исклучување, Користи една АА батерија, вклучено постоље..

Редовна Цена 499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
449 Ден.
Има залиха
Брз преглед

FAVIO FHT-5235
Шифра: 66738

(0)
Нарачки (0)

FAVIO FHT-5235, Безжичен тример за нос, уши, веѓи, сечила кои се вадат и чистат, тивка работа, 1.5W..

Редовна Цена 499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
499 Ден.
Има залиха
Брз преглед

Philips HQ200/50
Шифра: 33184

(0)
Нарачки (0)

Philips HQ200/50, Tечност за чистење глава за бричење, 300мл..

Редовна Цена 499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
499 Ден.
Има залиха
Брз преглед

ST HD-Z1200
Шифра: 70684

(0)
Нарачки (0)

ST HD-Z1200, Superior Technology, Фен за коса, 1200W, црнo/златна боја, 2 брзини, 2 температури, концентратор, заштита од прегревање, рачка која се склопува, висококвалитетен DC мотор..

Редовна Цена 499 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
499 Ден.
Има залиха
-17%
Брз преглед

Topcom MM-1000
Шифра: 66043

(0)
Нарачки (0)

Topcom MM-1000, Мини рачен масажер, Осветлен дел за масирање, Користи 3X AAA батерии..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
499 Ден.
Има залиха
Брз преглед

BaByliss E600XE
Шифра: 66904

(0)
Нарачки (0)

BaByliss E600XE, Безжичен Тример за нос и уши, Сина боја, Глава која се вади за лесно чистење, АА батерија, заштитно капаче, 100% сигурносно кратење без можност од повреди..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

BaByliss E650E
Шифра: 68556

(0)
Нарачки (0)

BaByliss E650E, Безжичен тример за нос и уши, заштитно капаче, 1x АА батерија - не е вклучена..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

Beurer GERMANY EM 10
Шифра: 69438

(0)
Нарачки (0)

Beurer GERMANY EM 10, Мини електростимулатор, сина боја, особено погоден за електростимулација на болки во грбот, TENS (транскутана електрична нервна стимулација) медицина, автоматско исклучување, прилагодлив интензитет, вклучен самолеплив гел филм, 1x CR 2032 батерија е вклучена, трајност на батеријата од 20 третмани по 20 минути..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

CLATRONIC GW 3549
Шифра: 68655

(0)
Нарачки (0)

CLATRONIC GW 3549, Дигитална Вага за мерење товар, до 40кг, градуација 100гр, ЛЦД Дисплеј, автоматско исклучување..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
-14%
Брз преглед

SR CR-100PI Superior Technolog
Шифра: 31937

(0)
Нарачки (0)

SR CR-100PI Superior Technology, Апарат за стругање пети, Бело сина боја, Копче за вклучување и исклучување, Вклучени 2 глави за стружење, Безболно отсртанување на грубата кожа, Ергономски дизајн, Користи 2x батерии..

Редовна Цена 699 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

ST HC-1767P
Шифра: 33211

(0)
Нарачки (0)

ST HC-1767P, Superior Technology, Жична Машинка за шишање, сина боја, моќе AC мотор, Адаптирачки сечила од нерѓосувачки челик, контрола на нивоата, 4 додатоци за шишање - 3,6,9 и 12 mm, четка за чистење, средтсво за подмачкување, ножички, чешел..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

ST HC-Z200
Шифра: 67818

(0)
Нарачки (0)

ST HC-Z200, Superior Technology, Фигаро за коса, црна боја, Ултра брз PTC греач, 200 степени, дијаметар на виткање 19мм, Моќност 30W, Хромирани плочки, идеален за сите типови коса..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

ST HC-Z300P
Шифра: 70998

(0)
Нарачки (0)

ST HC-Z300P, Superior Technology, Фигаро за коса, розева боја, Ултра брз PTC греач, 180 степени, дијаметар на виткање 19мм, Моќност 25W, Хромирани плочки, идеален за сите типови коса..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

ST HS-Z220
Шифра: 67816

(0)
Нарачки (0)

ST HS-Z220, Superior Technology, Пегла за коса, Црна боја, Керамички плочки - розеви, 220 степени максимална температура, W, Систем против прегревање, Индикатор за вклучено/исклучено, заклучување на пресата..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
-14%
Брз преглед

Topcom Baby Bath 100
Шифра: 66040

(0)
Нарачки (0)

Topcom Baby Bath 100, Термометар за мерење температура на водата за бањање на бебе, сина боја во форма на слонче, ЛЦД дисплеј, водоотпорен..

Редовна Цена 699 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Има залиха
Брз преглед

VIALLI H12 Диспанзер за хартие
Шифра: 55055

(0)
Нарачки (0)

VIALLI H12 Диспанзер за хартиени крпи, сина транспарентна боја, погоден за хартија со V или Z преклопување, димензии 27 х 27 х 11 цм..

Редовна Цена 599 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
599 Ден.
Прикажани 1 - 20 од 376 пронајдени (19 Страници)