Преглед во грид:
Има залиха
-17%
Брз преглед

ST ES-2000WY
Шифра: 46424

(0)
Нарачки (0)

ST ES-2000WY, Superior Technology, Електрична скара, 2000W, Изработена од нерѓосувачки челик, Отстранлив греач и решетка, Термо изолирана рачка..

Редовна Цена 999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
829 Ден.
Има залиха
-17%
Брз преглед

ST EG-W2200B
Шифра: 69261

(0)
Нарачки (0)

ST EG-W2200B, Superior Technology, Електрична скара, 2200W, Хромирани решетки, Корпус од термостабилна пластика, Отстранлив метален сад и отстранлив греач за лесно чистење, Површина 38x21 цм, прилагодлив термостат со светлосна индикација, две висини на печење..

Редовна Цена 1,199 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
999 Ден.
Има залиха
-6%
Брз преглед

Sinbo SBG-7105 Electric Grill
Шифра: 64177

(0)
Нарачки (0)

Sinbo SBG-7105 Electric Grill, Portable stand included, Removable frill and tray, Easy clean, Non warming handles, 2000W..

Редовна Цена 1,499 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
1,409 Ден.
Има залиха
-17%
Брз преглед

ST EG-T500
Шифра: 39656

(0)
Нарачки (0)

ST EG-T500, Superior Technology, Електрична скара, Половина грил и половина рамна површина, 2000W, термостат за регулација на температурата, нелеплива површина, заштита од прегревање, термоизолирани рачки, лесна за чистење..

Редовна Цена 1,849 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
1,539 Ден.
Има залиха
-17%
Брз преглед

ST EG-T500X
Шифра: 46721

(0)
Нарачки (0)

ST EG-T500X, Superior Technology, Електрична скара, Половина грил и половина рамна површина, 2000W, термостат за регулација на температурата со 5 степени, 48x26 нелеплива површина, заштита од прегревање, термоизолирани рачки, лесна за чистење..

Редовна Цена 1,849 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
1,539 Ден.
Има залиха
-17%
Брз преглед

Tristar BQ-2814
Шифра: 66045

(0)
Нарачки (0)

Tristar BQ-2814, Електрична скара, 38цм, термостат, автоматско исклучување, максимална температура 250 степени, 2800W..

Редовна Цена 1,899 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
1,579 Ден.
Има залиха
-17%
Брз преглед

ST ESN-2000WY
Шифра: 46425

(0)
Нарачки (0)

ST ESN-2000WY, Superior Technology, Електрична скара со ногарки, 2000W, IPX4 стандард за водоотпорност, Изработена од нерѓосувачки челик, Регулационен термостат, Отстранлив греач и решетка, Термо изолирана рачка, Идеална за употреба внатре и надвор..

Редовна Цена 1,999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
1,659 Ден.
Има залиха
-13%
Брз преглед

SAPIR SP-1015-E
Шифра: 68271

(0)
Нарачки (0)

SAPIR SP-1015-E, Електрична скара поделена на два дела - еден дел грил и еден дел рамна плоча, нелеплива површина, кабел за струја кој се вади, термостат, одовод за масло, бирање степени, 2000W, Димензии 53.3x26.6x8.1 цм..

Редовна Цена 1,999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
1,739 Ден.
Има залиха
-30%
Брз преглед

Electrolux ETG340
Шифра: 68795

(0)
Нарачки (0)

Electrolux ETG340, Електрична скара комбинирана - пола грил, пола рамна, моќност 2200W, нелеплива површина, 514x373мм површина, 1.5м должина на кабел..

Редовна Цена 4,299 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
2,999 Ден.
Има залиха
-13%
Брз преглед

Tefal CB503813
Шифра: 71254

(0)
Нарачки (0)

Tefal CB503813, Електрична скара, 2000W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Ногарки што не лизгаат, индикатор за топлина..

Редовна Цена 4,299 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
3,749 Ден.
Има залиха
-13%
Брз преглед

Philips HD6321/20
Шифра: 69113

(0)
Нарачки (0)

Philips HD6321/20, Електрична скара, 2000W, Нелеплива плоча со две страни, Термостат, Ногарки што не лизгаат, Температура до 230 С..

Редовна Цена 4,599 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
4,009 Ден.
Има залиха
-10%
Брз преглед

Tefal CB671816
Шифра: 72136

(0)
Нарачки (0)

Tefal CB671816, Електрична скара, 1600W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Ногарки што не лизгаат, индикатор за топлина..

Редовна Цена 4,799 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
4,319 Ден.
Има залиха
-13%
Брз преглед

Philips HD4419/20
Шифра: 71906

(0)
Нарачки (0)

Philips HD4419/20, Електрична скара, 2300W, Нелеплива плоча половина рамна, половина ребраста, Термостат, Ногарки што не лизгаат..

Редовна Цена 5,999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
5,219 Ден.
Има залиха
-15%
Брз преглед

De Longhi BG500
Шифра: 68576

(0)
Нарачки (0)

De Longhi BG500, Електрична скара комбинирана - 2/3 грил ребреста скара и 1/2 скара со рамна плотна, Површина 40x30 цм, нелеплива површина, специјален V облик на површината за автоматско цедење на маснотиите, посебен дел за собирање маснотии, прилагодлив термостат, отстранлив термостат - после отстранување скарата се мие во машина за садови, сигурн..

Редовна Цена 6,699 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
5,699 Ден.
Има залиха
-12%
Брз преглед

Gorenje Скара на јаглен BARBYQ
Шифра: 72228

(0)
Нарачки (0)

Gorenje Скара на јаглен BARBYQ BY, Боја Црна, Површина за готвење: FI310 mm, Димензии (ШxВxД): 34,5 x 22,5 x 34,5 cm..

Редовна Цена 6,999 Ден.
РОДЕНДЕНСКА ЦЕНА
6,169 Ден.
Прикажани 1 - 15 од 15 пронајдени (1 Страници)