Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
Xavax 110764 2 килограми сол за машина за миење садови
Xavax 110764 2 килограми сол за машина за миење садови, ја штити машината од бигор, спречува создавање кристали, ја подобрува ефиканоста на детергентот и таблетите з..
129 Ден. Цена:129 Ден.
WHIRLPOOL WPRO Сол за машини за садови
WHIRLPOOL WPRO Сол за машини за садови, 1кг, 484000008555..
149 Ден. Цена:149 Ден.
Tefal 2744312
Tefal 2744312, Кутлача, Тефлон..
159 Ден. Цена:159 Ден.
Tefal 2744912
Tefal 2744912, Шпатула за палачинки, Тефлон..
159 Ден. Цена:159 Ден.
Xavax 110798 Биоразградливо средство за отстранување бигор од автоматски кафе апарати
Xavax 110798 Биоразградливо средство за отстранување бигор од автоматски кафе апарати, еспресо машини, кафемати, чајници, бокали за вода, апарат за варење јајца, те..
159 Ден. Цена:159 Ден.
Xavax 110822 Аналоген термометар за фрижидер или замрзнувач
Xavax 110822 Аналоген термометар за фрижидер или замрзнувач, Опсег на мерење од -35 до +40 степени, градуација 1 степен..
179 Ден. Цена:179 Ден.
SAPIR SP-1215-AD
SAPIR SP-1215-AD, Мини ренде за рендање сирење и кашкавал, со интегрирана чинија..
179 Ден. Цена:179 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1560-A
SAPIR ESPERANCA ES-1560-A, Ренде со 6 страни, од нерѓосувачки челик..
199 Ден. Цена:199 Ден.
SAPIR SP-1215-AF
SAPIR SP-1215-AF, Ренде за рендање пармезан, сирење, со заштитна задна преграда која го олеснува рендањето директно во чинија..
199 Ден. Цена:199 Ден.
WHIRLPOOL WPRO Абсорбер за лоши мириси од фрижидер - дезодоранс за фрижидер
WHIRLPOOL WPRO Абсорбер за лоши мириси од фрижидер - дезодоранс за фрижидер, трајност 2 месеци, 484000008433..
199 Ден. Цена:199 Ден.
WHIRLPOOL WPRO Стругалка за стаклокерамичка плотна 484000008418
WHIRLPOOL WPRO Стругалка за стаклокерамичка плотна 484000008418..
199 Ден. Цена:199 Ден.
SAPIR SP-2011-B
SAPIR SP-2011-B, Термос чаша, Инокс, Рачка која е топлотмо изолирана, погодна за во автомобил..
199 Ден. Цена:199 Ден.
Xavax 111748 Средство за чистење машини за садови
Xavax 111748 Средство за чистење машини за садови, 250 мл, Овозможува чистење на внатрешноста на машина за садови и машина за алишта со цел подобување на ефектот на ми..
219 Ден. Цена:219 Ден.
Xavax 111749 Средство за чистење бигор во машини за перење алишта
Xavax 111749 Средство за чистење бигор во машини за перење алишта , 250 мл, Ги отстранува наталожените слоеви од бигор на греачите, цревата и вентилите, ја оптимизира ..
219 Ден. Цена:219 Ден.
SAPIR SP-1215-AJ
SAPIR SP-1215-AJ, Рачен Сецко за лук и билки, со сечива од нерѓосувачки челик, Лесен за чистење..
219 Ден. Цена:219 Ден.
Xavax 111784 Средство за чистење стаклокерамички површини од плотни и шпорети
Xavax 111784 Средство за чистење стаклокерамички површини од плотни и шпорети, 250 мл, за нежно чистење и одржување на стаклокерамишките површини, Може да се употреб..
219 Ден. Цена:219 Ден.
Xavax 110708 Мултинаменска крпа за чистење
Xavax 110708 Мултинаменска крпа за чистење, жолта боја, специјално направена за чистење стаклокерамички површини, чинии, прибор за јадење, грејни површини како ска..
229 Ден. Цена:229 Ден.
SAPIR SP-3008-A
SAPIR SP-3008-A, Четка за ВЦ со држач, Инокс..
229 Ден. Цена:229 Ден.
Xavax 111882 Универзален Еколошки спреј за чистење микробранови печки и кујнска опрема
Xavax 111882 Универзален Еколошки спреј за чистење микробранови печки и кујнска опрема, 500мл, се употребува за чистење на внатрешноста на микробранови печки, чинии,..
239 Ден. Цена:239 Ден.
Xavax 110783 Средство за чистење и спречување бигор во пегли на пареа
Xavax 110783 Средство за чистење и спречување бигор во пегли на пареа, 250мл, Практично и подготвено веднаш за употреба, Употреба: 1/3 од течноста од шишенцето се става ..
239 Ден. Цена:239 Ден.
Xavax 111010 Специјална стругалка за стаклокерамички површини
Xavax 111010 Специјална стругалка за стаклокерамички површини, за отстранување на остатоци од изгорена храна од површината на стаклокерамички плотни, Исто така от..
239 Ден. Цена:239 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1120-GN
SAPIR ESPERANCA ES-1120-GN, Џогер Моп за стакло, автомобили, отпорен на киселина и рѓа, Абсорбира 10 пати повеќе од обичен сунѓер, Не остава флеки после чистењето..
249 Ден. Цена:249 Ден.
Xavax 110757 4x микрофибер крпи
Xavax 110757 4x микрофибер крпи, 32 x 32цм, бои: сина/зелена/жолта/црвена боја, Одлични резултати при суво и мокро чистење..
249 Ден. Цена:249 Ден.
SAPIR SP-2010-L
SAPIR SP-2010-L, Термос, Инокс, 24 часа ја одржува течноста ладна или топла, ..
249 Ден. Цена:249 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1633-KULPH
SAPIR ZEPHYR Z-1633-KULPH, Висококвалитетен сет од ножеви 5 парчиња, Изработени од нерѓосувачки челик со керамичко обложување, зелена боја, Paring Knife - 7.6цм, Utility Knife - 12.7цм, Chef..
249 Ден. Цена:249 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1121-J
SAPIR ESPERANCA ES-1121-J, Џогер за подови, отпорен на киселина и рѓа, Абсорбира 10 пати повеќе од обичен сунѓер, Не остава флеки после чистење..
259 Ден. Цена:259 Ден.
Xavax 110723 Средство за отстранување бигор и маснотии во машина за перење или машина за миење садови 250мл. Ги
чисти греачите
Xavax 110723 Средство за отстранување бигор и маснотии во машина за перење или машина за миење садови 250мл. Ги чисти греачите, филтрите, цревата и прскалките и ги шти..
259 Ден. Цена:259 Ден.
Xavax 111741 Спреј за чистење фрижидери
Xavax 111741 Спреј за чистење фрижидери, замрзнувачи, ладилници и кутии за ладење, 500 мл, ги отстранува најупорните нечистотии, маснотии и траги од употреба, ефектив..
259 Ден. Цена:259 Ден.
Xavax 110824
Xavax 110824, Универзален активен јаглен филтер за фрижидери + 1 резервен филтер за замена, ги елиминира сите лоши мириси во внатрешноста на фрижидерот, се употребув..
259 Ден. Цена:259 Ден.
Xavax 111840 Ротационен додаток за кујнска чешма кој овозможуба млаз и туширање за полесно измивање храна и садови
Xavax 111840 Ротационен додаток за кујнска чешма кој овозможуба млаз и туширање за полесно измивање храна и садови, Штедење до 40% потрошувачка на вода со помош на ре..
259 Ден. Цена:259 Ден.
Xavax 110787 Спреј за чистење продукти направени од нерѓосувачки челик - Инокс и алуминиумски површини внатре и надвор
Xavax 110787 Спреј за чистење продукти направени од нерѓосувачки челик - Инокс и алуминиумски површини внатре и надвор, 300мл, ефикасно ги отстранува сите нечистотии..
269 Ден. Цена:269 Ден.
Xavax 110788 Средство - Пена за чистење рерни
Xavax 110788 Средство - Пена за чистење рерни, скари, микробранови печки, тепсии за печење, чинии, тави, тенџериња итн. 300мл, Автоматски и инстантно делува, Може да се у..
269 Ден. Цена:269 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1620-AWB
SAPIR ESPERANCA ES-1620-AWB, СЕТ од 3 ножеви + ножици + отворач за шишиња и Дрвена работна даска, од нерѓосувачки челик..
299 Ден. Цена:299 Ден.
SAPIR SP-1642-MH
SAPIR SP-1642-MH, Ножици со многу сечива за сечење и мелење разни билки, кромид, праз и деликатна храна, ергономски рачки, четка за чистење..
299 Ден. Цена:299 Ден.
SAPIR SP-1642-P
SAPIR SP-1642-P, Специјални ножици за расекување живина, кокошки, погодни и за риба, за зеленчук и секакво месо, сечива од Титаниум, ергономски рачки, систем за заклуч..
299 Ден. Цена:299 Ден.
Xavax 110942 Мрежа за перење деликатни алишта и долен веш
Xavax 110942 Мрежа за перење деликатни алишта и долен веш, Димензии 45 x 25цм, Ги штити деликатните алишта во машината за перење, Идеална за перење завеси, хулахопки, до..
299 Ден. Цена:299 Ден.
SAPIR SP-1215-AI
SAPIR SP-1215-AI, Рачен Сецко за кромид и зеленчук, со сечива од нерѓосувачки челик, Лесен за чистење..
349 Ден. Цена:349 Ден.
SAPIR SP-1223 HC24
SAPIR SP-1223 HC24, Модла за печење пити со керамичка внатрешност, не содржи никакви хемиски елементи непогодни за здравјето, димензии 24x6.8 цм..
349 Ден. Цена:349 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1215-NBP
SAPIR ESPERANCA ES-1215-NBP, Секач за компир, Со еден потег компирот се претвора во готов исецкан помфрит, 2 додатоци: мал помфрит 49 парчиња, голем помфирт 25 парчиња, вклучен..
359 Ден. Цена:359 Ден.
SAPIR SP-1642-S
SAPIR SP-1642-S, Специјални ножици за сечење салати, погодни за правење сендвичи, сосови, Сечива од нерѓосувачки челик, ергономски рачки..
399 Ден. Цена:399 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1630-A
SAPIR ESPERANCA ES-1630-A, СЕТ од 4 ножеви + ножици, Во дрвена сталажа, од нерѓосувачки челик..
399 Ден. Цена:399 Ден.
SAPIR ESPERANCA ES-1222-N
SAPIR ESPERANCA ES-1222-N, Алуминиумска Тава за печење со тефлонска внатрешност, 34 цм..
399 Ден. Цена:399 Ден.
Xavax 110823 Дигитален термометар за фрижидер или замрзнувач
Xavax 110823 Дигитален термометар за фрижидер или замрзнувач, Опсег на мерење од -30 до +30 степени, градуација 0.1 степен..
429 Ден. Цена:429 Ден.
SAPIR SP-3007-B
SAPIR SP-3007-B, Корпа за отпадоци, Инокс, со педала, внатрешниот дел се вади, 5л капацитет..
449 Ден. Цена:449 Ден.
Xavax 111853 Пластично црево за туширање
Xavax 111853 Пластично црево за туширање, Должина 1.5 метри, Ја намалува потрошувачлата на вода до 40%, Многу отпорна Пластика на кинење со метален ефект..
459 Ден. Цена:459 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1633-T-5B
SAPIR ZEPHYR Z-1633-T-5B, Комплет од 3 ножеви од нерѓосувачки челик со керамичко обложување, Универзален нож – 12.7 цм, Готварски нож – 17.8 цм, Нож за леб – 20.3 цм, керамички л..
499 Ден. Цена:499 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1643-D
SAPIR ZEPHYR Z-1643-D, Острач за ножеви, за два ножеви одеднаш, ергоносмки дизајн, нелизгачко гумирано подножје..
499 Ден. Цена:499 Ден.
Xavax 110921 Стаклена Даска за сечење во кујна
Xavax 110921 Стаклена Даска за сечење во кујна, транспарентна, Димензии 52 x 30 cm, Отпорна на топлина, изработена од темперно стакло, скоро нескршлива..
499 Ден. Цена:499 Ден.
SAPIR SP-3000-M
SAPIR SP-3000-M, Држач за сушење садови бела боја, со хромирана жица, лесно расклоплив за миење, 49x32x13 цм..
549 Ден. Цена:549 Ден.
Xavax 111018 Механички термометар за мерење температура на месо при печење во рерна
Xavax 111018 Механички термометар за мерење температура на месо при печење во рерна, 2 во 1 термометар - ја мери температурата на место и температурата во рерната, Пр..
569 Ден. Цена:569 Ден.
Платежни картички