Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
BOMANN DR 977 CB
BOMANN DR 977 CB, Чистач под пареа, 3.5 бари, жолто црна боја, содржи со себе 8 дополнителни аксесоари за чистење, 220мл резервоар за вода, заштита од прегревање и преголем..
1,499 Ден. Цена:1,499 Ден.
BOMANN DR 905 CB
BOMANN DR 905 CB, Чистач под пареа, 3.5 бари, портокалово сива боја, содржи со себе 6 дополнителни аксесоари за чистење, 300мл резервоар за вода, заштита од прегревање и пр..
1,599 Ден. Цена:1,599 Ден.
CLATRONIC TDC 3527
CLATRONIC TDC 3527, Чистач за облека под пареа, Пеглање на облеката, Го продолжува рокот на траење на облеката, Вертикална пареа функција, 25г/мин константна пареа, 1л ка..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
CANDY HOOVER Steamjet handy SSNH1000 011
CANDY HOOVER Steamjet handy SSNH1000 011, Чистач на пареа, светло сина боја, 1000W, капацитет на резервоар за вода 0.5л, 2 минути време на загревање, 12 минути работа со пареа, 4м должина..
2,499 Ден. Цена:2,499 Ден.
CANDY HOOVER Steamjet handy SSNHB1300 011
CANDY HOOVER Steamjet handy SSNHB1300 011, Чистач на пареа, црвено црна боја, 1300W, капацитет на резервоар за вода 0.3л, 20 секунди време на загревање, неограничена автономија на рабо..
3,499 Ден. Цена:3,499 Ден.
CANDY HOOVER Steamjet SSNB1700 011
CANDY HOOVER Steamjet SSNB1700 011, Чистач за подови на пареа со висока рачка, црвено/црна боја, 1700W, капацитет на резервоар за вода 0.7л, 30 секунди време на загревање, 25 мин работ..
4,999 Ден. Цена:4,999 Ден.
Gorenje SC 1800 R
Gorenje SC 1800 R, Чистач на пареа, Боја Црвена, Приклучна моќ: 1800 W, Притисок на пареата: 5 bar, Материјал на резервоарот: Нерѓосувачки челик, Регулирање на пареата, Сигур..
6,499 Ден. Цена:6,499 Ден.
Philips FC7020/01
Philips FC7020/01, Чистач на пареа за подови, Боја Сино Бела, Моќност 1500 W, Спремно за употреба за помалку од 30 сек, Пареа 20 g/min, Active calc филтер, Сад за вода 450 ml, Прилагодли..
9,099 Ден. Цена:9,099 Ден.
Платежни картички