Дознајте први за сите новости!

Филтри

Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
BOMANN MC 701 CB
BOMANN MC 701 CB, Чистач за пилинг од текстилни продукти, Компактен, Лесно чистење на пилинг од алишта, бела боја, користи 2x AA батерии..
339 Ден. Цена:339 Ден.
ST LR-5325IB Superior Technology
ST LR-5325IB Superior Technology, Отсранувач на текстилни влакна, работи со 2x AA батерии..
499 Ден. Цена:499 Ден.
Sinbo SHB-3071 Electric salt and pepper mill
Sinbo SHB-3071 Electric salt and pepper mill, 4x AA batteries..
499 Ден. Цена:499 Ден.
Philips GC026/00
Philips GC026/00, Отсранувач на влакна од облека, Боја сина, 8800 вртежи/мин, вклучени 2 х АА батерии..
779 Ден. Цена:779 Ден.
CANDY HOOVER MBC500UV ULTRA VORTEX Чистач за душеци
CANDY HOOVER MBC500UV ULTRA VORTEX Чистач за душеци, 500W, 3 модови на работа: вшмукување, ротирачка четка и УВ лампа, идеална за чистење душецу, завеси и мебел, 0.3л капацитет, долж..
7,099 Ден. Цена:7,099 Ден.
Платежни картички