Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
SAPIR SP-1817-A
SAPIR SP-1817-A, Електричен стругач за пети, бела/ сина боја, ја отстранува грубата кожа од петите, за сува или мокра кожа, 2 различни барабани за стругање, четка за чис..
499 Ден. Цена:499 Ден.
Beurer GERMANY MP 26
Beurer GERMANY MP 26, Апарат за стругање пети, Вклучени 2 ролери за стругање - фино и грубо стругање, интегрирано ЛЕД светло, работи на батерии АА кои се вклучени во компл..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
BaByliss 8435E
BaByliss 8435E, Професионално кружно огледало за шминкање, 11цм дијаметар, осветлено со 8 лед диоди, 5x зголемување, специјална рамка за лесно местење, 2x АА батерии или ..
1,399 Ден. Цена:1,399 Ден.
Beurer GERMANY MP 41
Beurer GERMANY MP 41, Професонален сет за маникир и педикир, Интегрирано ЛЕД светло, Ротација во правец на стрелки на часовникот и обратно, 2 нивоа, 7 различни додатоци з..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
Beurer GERMANY FW 20
Beurer GERMANY FW 20, Затоплувач за стапала, шампањ боја, 100W моќност, 3 температури, заштита од пегревање, навлаки кои се вадат и може да се перат, екстра меко внатрешно о..
2,149 Ден. Цена:2,149 Ден.
BaByliss 8480E
BaByliss 8480E, Професионален маникир и педикир СЕТ, Безжичен, а може да се употрбува и жичано, 2 брзини, 10 професионални додатоци за маникир и педикир, алуминиумска к..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
Beurer GERMANY MP 38
Beurer GERMANY MP 38, Апарат за сушење нокти, бела боја, за вцврствување на UV лак, континуирано работење и тајмер фукнција 120 секунди, сткалена огледална внатрешност..
2,399 Ден. Цена:2,399 Ден.
Beurer GERMANY MP62
Beurer GERMANY MP62, Електричен уред за маникир и педикир со светло, за професионална употреба на нокти на раце и нозе, континурана можност за промена на брзина, ротира..
3,199 Ден. Цена:3,199 Ден.
Beurer GERMANY MP70 Paraffin bath - парафинска бања
Beurer GERMANY MP70 Paraffin bath - парафинска бања, за мазни и нежни раце, стопала и лакти, Овозможува абсорбција на хранливи материи и влажност, Идеално за груба сува и кожа ..
3,499 Ден. Цена:3,499 Ден.
Платежни картички