Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
Philips HR1919/70
Philips HR1919/70, Соковник, Боја Сива, 1000W, до 50% повеќе влакна (густина), FiberBoost технологијата овозможува да ја регулирате густината на сокот, лесен за чистење, 2 брзини, ..
13,390 Ден. Цена:13,390 Ден.
Philips HR1897/30
Philips HR1897/30, Соковник, Боја металик сива, 200W, Соковник со ладно цедење, се цеди 90% од овошјето, 2 филтри, LED светло, лесен за чистење, 1 брзина, drip stop, сад за отпад 1л..
24,990 Ден. Цена:24,990 Ден.
Платежни картички