Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
SAPIR ZEPHYR Z-1644-LPA
SAPIR ZEPHYR Z-1644-LPA, Нож за лупење компири - компиролупачка, керамичко обложување, рачка од издржлива ABS пластика..
79 Ден. Цена:79 Ден.
Xavax 111132 4 Метални кутии за чување кафе
Xavax 111132 4 Метални кутии за чување кафе, шеќер, зачини, чај и слично, заштитени од светлост, може да се пишува со маркер на нив..
199 Ден. Цена:199 Ден.
Hama 123142 Силиконски Аналоген часовник за на маса
Hama 123142 Силиконски Аналоген часовник за на маса, идеален за употреба дома и на патување, Аларм за будење, користи LR1130 батерија..
249 Ден. Цена:249 Ден.
Hama 95302 Тајмер за варење јајца ,изработен од нерѓосувачки челик
Hama 95302 Тајмер за варење јајца ,изработен од нерѓосувачки челик, аналоген..
299 Ден. Цена:299 Ден.
Xavax 111169 Термос чаша
Xavax 111169 Термос чаша, Идеална за топли и ладни напитоци, 350мл, погодна за чување во стандарден отвор за чаша во автомобил, капаче кое спречува истурање на пијалок..
299 Ден. Цена:299 Ден.
SAPIR SP-1215-AL
SAPIR SP-1215-AL, Машина за правење чипс од компир, Нарежете многу тенок чипс од секаков компир, зелена боја, изработено од висококвалитетна АБС пластика..
299 Ден. Цена:299 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1633-L4LPA
SAPIR ZEPHYR Z-1633-L4LPA, Комплет од Керамички класичен нож со футрола + Нож за лупење компири - компиролупачка, керамичко обложување, рачка од издржлива ABS пластика..
299 Ден. Цена:299 Ден.
Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket
Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting, no vapours or odours, LED indicator, for 20m2 space black..
299 Ден. Цена:299 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1500-J
SAPIR ZEPHYR Z-1500-J, Отварач за вино, лесно и без напор отварање, компактен дизајн..
349 Ден. Цена:349 Ден.
SAPIR SP-2010-C1
SAPIR SP-2010-C1, Инокс термос, 0.5 литри со футрола за чување, Чување ладно или топло 24 часа..
349 Ден. Цена:349 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1500-JC
SAPIR ZEPHYR Z-1500-JC, Отварач за вино, лесно и без напор отварање, компактен дизајн, сечач на фолија, дополнителен отворач..
449 Ден. Цена:449 Ден.
CLATRONIC AT 3260
CLATRONIC AT 3260, Високо квалитетен Алкохол тестер со ЛЦД Дисплеј, Мери преку здив во промили, Звучен сигнал за алкохол над дозволено ниво, Работи на батерии ..
499 Ден. Цена:499 Ден.
SAPIR SP-1500-H
SAPIR SP-1500-H, Комплет аксесоари за вино, 1x отворач за вино, 1x нож за фолија, 1x наливник за вино, 1x стопер за вино, 1x прстен за вино, торбичка за чување..
549 Ден. Цена:549 Ден.
Sinbo SEB-5802 Egg boiler
Sinbo SEB-5802 Egg boiler, 7 eggs capacity, Different types of cooking, Buzzer for egg ready, 350W..
649 Ден. Цена:649 Ден.
Xavax 111506 10 пластични кутии за чување храна или за замрзнување храна во различни големини
Xavax 111506 10 пластични кутии за чување храна или за замрзнување храна во различни големини, (1x 6000 ml, 1x 1700 ml, 1x 700 ml, 2x 600 ml, 2x 300 ml, 3x 150 ml), Погодни за температури од -30 до +1..
699 Ден. Цена:699 Ден.
SAPIR SP-1984-BE
SAPIR SP-1984-BE, Апарат за правење ХОТ ДОГ и Јајца, за подготвување 2 виршли одеднаш, можност за варење 6 јајца, резервоар за пареа кој лесно се мие, 350W..
899 Ден. Цена:899 Ден.
CLATRONIC EK 3497
CLATRONIC EK 3497, Апарат за варење јајца, капацитет 6 парчиња, звучен сигнал, 400W..
899 Ден. Цена:899 Ден.
PROFICOOK MS1090
PROFICOOK MS1090, Острач на ножеви, Целосно изработен од Инокс, 3 начини на острење: грубо, средно и фино..
949 Ден. Цена:949 Ден.
Tristar BO-2102
Tristar BO-2102, Мултифункциски уред - Отворач за конзерви, отворач за шишиња, острач на ножеви, содржи магнетен држач, автоматско исклучување, 50W..
999 Ден. Цена:999 Ден.
SAPIR RU 3+ Троен ЧУШКОПЕК
SAPIR RU 3+ Троен ЧУШКОПЕК, Апарат за печење пиперки, Направен во Бугарија - Бугарска иновација, Капацитет за 3 пиперки, 1600W, Димензии 210x290мм..
999 Ден. Цена:999 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1633-K-3ASP Blue
SAPIR ZEPHYR Z-1633-K-3ASP Blue, Комплет од 3 ножеви од нерѓосувачки челик + компиролупачка со керамичко обложување, сина боја, 20цм готварски нож, 13цм универзален нож, 9цм нож ..
999 Ден. Цена:999 Ден.
SAPIR ZEPHYR Z-1633-CS-5AS
SAPIR ZEPHYR Z-1633-CS-5AS, Комплет од 5 ножеви од нерѓосувачки челик со керамичко обложување, Акрилно постоље, Нож за лупење - 8.8 цм,Универзален нож – 12.7 цм, Готварски нож ..
999 Ден. Цена:999 Ден.
BOMANN WA 5018 BLACK
BOMANN WA 5018 BLACK, Апарат за правење вафли, црна боја, 18цм дијаметар, нелеплива површина, континуирано регулирање на печењето, рачка изолирана од топлина, заштита од ..
1,099 Ден. Цена:1,099 Ден.
ST PT-30F Superior Technology
ST PT-30F, Superior Technology, Електрично пица тавче, 30цм дијаметар, 1400W, Нелеплива површина, Стаклен капак, Отстранлив контролор за температура, Алуминиумска внатрешност..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
SAPIR SP-1010-ADC
SAPIR SP-1010-ADC, Електрична пица тава, 30цм, идеална за пици, хамбургер, палачинки, риба, Нелеплива површина, термостат, 1500W..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
BOMANN WA 5018 WHITE
BOMANN WA 5018 WHITE, Апарат за правење вафли, бела боја, 18цм дијаметар, нелеплива површина, континуирано регулирање на печењето, рачка изолирана од топлина, заштита од ..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
ST Dolce PM-H01
ST Dolce PM-H01, Superior Technology, Апарат за правење палачинки, 1000W, нелеплива површина од 12``, копче за селекција на соодветна температура, посебен дел за намотување на кабе..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
BOMANN JM 1025 CM
BOMANN JM 1025 CM, Апарат за правење јогурт, Капацитет за 1.1л јогурт, 7 шишенца за јогурт со капацитет од 160мл, 14W..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
BOMANN DM 5021 CB WHITE
BOMANN DM 5021 CB WHITE, Апарат за правење крофни, 7 парчиња, бела боја, нелеплива површина, рачка изолирана од топлина, заштита од прегревање, 900W..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
BOMANN HA 5017 CB
BOMANN HA 5017 CB, Апарат за правење конусни вафли и корнети, сребрена боја, 18цм дијаметар, нелеплива површина, континуирано регулирање на печењето, вклучен верверичк..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
BOMANN MM 5020 CB
BOMANN MM 5020 CB, Апарат за правење мафини, за 7 мафини, нелеплива површина, термо изолирана рачка, 2 контролни сијалички, заштита од прегревање, 900W..
1,399 Ден. Цена:1,399 Ден.
BOMANN PP 2233 CB
BOMANN PP 2233 CB, Електрична округла тава со стаклен огноотпорен капак, 32цм дијаметар, длабочина 3.5цм, Брзо загревање, Термостат, Нелеплива површина, 1500W..
1,399 Ден. Цена:1,399 Ден.
CLATRONIC CM 3372
CLATRONIC CM 3372, Апарат за правење палачинки, 30цм, нелеплива површина, 900W..
1,499 Ден. Цена:1,499 Ден.
CLATRONIC PP 2914
CLATRONIC PP 2914, Апарат за правење пица, 40цм, нелеплива површина, 1400W..
1,599 Ден. Цена:1,599 Ден.
BOMANN PP 2230 CB
BOMANN PP 2230 CB, Електрична округла пица тава со стаклен огноотпорен капак, Идеална за пица, 36цм дијаметар, длабочина 3.5цм, Брзо загревање, Термостат, Нелеплива повр..
1,699 Ден. Цена:1,699 Ден.
CLATRONIC RK 3566
CLATRONIC RK 3566, Готвач за ориз и готвач на пареа, 2 во 1 уред, 1.3л капацитет,700W..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
BOMANN DR 435 CB
BOMANN DR 435 CB, Апарат за сушење овошје, бела боја, вентилатор, 1 температура, заштита од прегревање..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
Zelmer ZFD1250W
Zelmer ZFD1250W, Апарат за сушење овошје, 520W, 2 начини на сушење, 4 нивоа, капацитет 11л, електронски контроли..
2,999 Ден. Цена:2,999 Ден.
Gorenje FDK 24 DW
Gorenje FDK 24 DW, Апарат за сушење храна, Приклучна моќ: 240 W, Број на садови за сушење: 5, Рамномерно сушење на сите нивоа, Прилагодување на садовите по висина, Едностав..
2,999 Ден. Цена:2,999 Ден.
PROFI COOK PC-VK 1080
PROFI COOK PC-VK 1080, Апарат за лепење кеси од нерѓосувачки челик Vacuum sealer, Целосно автоматско работење, Електронски контроли, Вшмукувачка моќ 12л/мин, 100W, вклучени 18 про..
3,499 Ден. Цена:3,499 Ден.
Gorenje VS110W
Gorenje VS110W, Апарат за лепење на пластични кеси, Боја бела, Приклучна моќ: 110 W, Лепење, Вакумирање, Отварање: Мануелно, Контролна сијаличка, Должина на приклучниот к..
4,099 Ден. Цена:4,099 Ден.
ST S1
ST S1, Superior technology, Апарат за правење кисела вода, 1Л стаклено шише, Цилиндер за CO2 гас, бела боја..
4,999 Ден. Цена:4,999 Ден.
Платежни картички