Дознајте први за сите новости!

Филтри

Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
ST C500-D Superior Technology
ST C500-D Superior Technology, Сецко, сина боја, 500W моќност, 0.5л капацитет на садот, хромирани сечила, 1 брзина + турбо функција, заштита од прегревање..
899 Ден. Цена:899 Ден.
SAPIR SP-1111-H
SAPIR SP-1111-H, Електричен Сецко со стаклен сад, 1л капацитет на садот, 2 брзини, 300W мотор, Висококвалитетни сечива од нерѓосувачки челик..
1,099 Ден. Цена:1,099 Ден.
ST C-500GBD
ST C-500GBD, Superior Technology, Сецко со стаклен сад, црна боја, Моќен 500W мотор, 1л капацитет на садот, сечила од нерѓосувачки челик, 2 брзини, заштита од прегревање..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
BOMANN MZ 450
BOMANN MZ 450, Сецко со стаклен сад, 1.2л капацитет на садот, опција за кршење мраз, 300W..
1,299 Ден. Цена:1,299 Ден.
Gorenje S 400 W
Gorenje S 400 W, Бела боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклен сад (можност за користење во микробранова печка), Гумена подлога за посудата, Капацитет на посудата за сецк..
1,850 Ден. Цена:1,850 Ден.
Gorenje S 300 W
Gorenje S 300 W, Сецкалник, Сино-Бела боја, Моќност на моторот: 300 W, Стаклен сад (можност за користење во микробранова печка), Гумена подлога за садот Капацитет на посу..
1,890 Ден. Цена:1,890 Ден.
BOSCH MMR08А1
BOSCH MMR08А1, мини сецко, бела боја, 400W, моментално вклучување, 800ml стаклен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож, погоден за сецкање, мелење и пасирање, додаток ..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
BOSCH MMR08R2
BOSCH MMR08R2, мини сецко, црвена боја, 400W, моментално вклучување, 800ml стаклен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож, погоден за сецкање, мелење и пасирање, додато..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
Kenwood CH180
Kenwood CH180, Сецко, бела боја, 2 брзини, 350мл капацитет на садот, 300W..
2,099 Ден. Цена:2,099 Ден.
Philips HR1393/00
Philips HR1393/00, Сецко, Боја Бела, 450W, Пластичен сад 0.7л, лесно вклучување со притискање..
2,099 Ден. Цена:2,099 Ден.
Gorenje S 400 EA
Gorenje S 400 EA, Сецкалник, Сино-Бела боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклена посуда (можност за користење во микробранова печка), Гумена подлога за посудата, Капаците..
2,150 Ден. Цена:2,150 Ден.
Gorenje S 400 B
Gorenje S 400 B, Black up Line Сецкалник, Црна боја, Моќност на моторот: 400 W, Стаклена посуда (можност за користење во микробранова печка), Гумена подлога за посудата, Капаци..
2,299 Ден. Цена:2,299 Ден.
Tefal MB450B38
Tefal MB450B38, Сецко, Боја Бела, 500W, Пластичен сад 0.5л, лесно вклучување со притискање, 4 ножиња, 1 брзина..
2,399 Ден. Цена:2,399 Ден.
Sinbo SMS-5610 Food slicer
Sinbo SMS-5610 Food slicer, Complete metal base, Adjusting cutting feed from 0-15mm, Stainless steel cutting blade 19cm, Finger protection, 200W..
2,899 Ден. Цена:2,899 Ден.
BOSCH MMR15А1
BOSCH MMR15А1, мини сецко, бела боја, 550W, моментално вклучување, 1500ml стаклен огноотпорен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож, додаток за правење шлаг и сладоле..
3,199 Ден. Цена:3,199 Ден.
Philips HR2505/90
Philips HR2505/90, Сецко, Боја Црна, 500W, Пластичен сад 1.1л, лесно вклучување со притискање, 2 брзини и автоматска брзина..
3,599 Ден. Цена:3,599 Ден.
Philips HR1388/80
Philips HR1388/80, Сецко, Боја Бела, 200 W, Апарат за правење салати, 6 дискови за разни облици на сецкање, правење на помфрит, прилгодлив отвор S до XL, кабел 1.5м..
5,299 Ден. Цена:5,299 Ден.
Платежни картички