Дознајте први за сите новости!

Филтри

Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
ST ES-2000WY
ST ES-2000WY, Superior Technology, Електрична скара, 2000W, Изработена од нерѓосувачки челик, Отстранлив греач и решетка, Термо изолирана рачка ..
999 Ден. Цена:999 Ден.
ST EG-W2200B
ST EG-W2200B, Superior Technology, Електрична скара, 2200W, Хромирани решетки, Корпус од термостабилна пластика, Отстранлив метален сад и отстранлив греач за лесно чистење, Пов..
1,199 Ден. Цена:1,199 Ден.
Sinbo SBG-7105 Electric Grill
Sinbo SBG-7105 Electric Grill, Portable stand included, Removable frill and tray, Easy clean, Non warming handles, 2000W..
1,499 Ден. Цена:1,499 Ден.
CLATRONIC BQ 2977 N
CLATRONIC BQ 2977 N, Електрична скара, On/Off копче, Инидкатор за вклученост, Еелемнти кои се вадат за да може лесно да се очистат, 2000W..
1,499 Ден. Цена:1,499 Ден.
ST EG-T500X
ST EG-T500X, Superior Technology, Електрична скара, Половина грил и половина рамна површина, 2000W, термостат за регулација на температурата со 5 степени, 48x26 нелеплива површина..
1,849 Ден. Цена:1,849 Ден.
ST EG-T500 Superior Technology
ST EG-T500, Superior Technology, Електрична скара, Половина грил и половина рамна површина, 2000W, термостат за регулација на температурата, нелеплива површина, заштита од пре..
1,849 Ден. Цена:1,849 Ден.
Tristar BQ-2814
Tristar BQ-2814, Електрична скара, 38цм, термостат, автоматско исклучување, максимална температура 250 степени, 2800W..
1,899 Ден. Цена:1,899 Ден.
ST ESN-2000WY
ST ESN-2000WY, Superior Technology, Електрична скара со ногарки, 2000W, IPX4 стандард за водоотпорност, Изработена од нерѓосувачки челик, Регулационен термостат, Отстранлив греач..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
SAPIR SP-1015-E
SAPIR SP-1015-E, Електрична скара поделена на два дела - еден дел грил и еден дел рамна плоча, нелеплива површина, кабел за струја кој се вади, термостат, одовод за масл..
1,999 Ден. Цена:1,999 Ден.
Gorenje Електрична скара TG2000C
Gorenje Електрична скара TG2000C, Боја Црна, 2000 W, Матерјал на плочата: Алуминиум, Куќиште: Метално куќиште, Големина на плочите за печење: XXL, Контрола на температурата..
2,390 Ден. Цена:2,390 Ден.
Electrolux ETG340
Electrolux ETG340, Електрична скара комбинирана - пола грил, пола рамна, моќност 2200W, нелеплива површина, 514x373мм површина, 1.5м должина на кабел..
4,299 Ден. Цена:4,299 Ден.
Tefal CB503813
Tefal CB503813, Електрична скара, 2000W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Ногарки што не лизгаат, индикатор за топлина..
4,299 Ден. Цена:4,299 Ден.
Philips HD6321/20
Philips HD6321/20, Електрична скара, 2000W, Нелеплива плоча со две страни, Термостат, Ногарки што не лизгаат, Температура до 230 С..
4,599 Ден. Цена:4,599 Ден.
Tefal CB671816
Tefal CB671816, Електрична скара, 1600W, Thermo-Spot, Нелеплива плоча, Термостат, сад за маснотии, Ногарки што не лизгаат, индикатор за топлина..
4,799 Ден. Цена:4,799 Ден.
Philips HD4419/20
Philips HD4419/20, Електрична скара, 2300W, Нелеплива плоча половина рамна, половина ребраста, Термостат, Ногарки што не лизгаат..
5,999 Ден. Цена:5,999 Ден.
De Longhi BGR50
De Longhi BGR50, Електрична скара 2 во 1, реверзибилна - грил ребреста скара и скара со рамна плотна од другата страна, Површина 38x24 цм, нелеплива површина, посебен дел з..
6,399 Ден. Цена:6,399 Ден.
De Longhi BG500
De Longhi BG500, Електрична скара комбинирана - 2/3 грил ребреста скара и 1/2 скара со рамна плотна, Површина 40x30 цм, нелеплива површина, специјален V облик на површината ..
6,699 Ден. Цена:6,699 Ден.
Платежни картички