Вградни аспиратори

-12%
Gorenje DF 6116 E

Gorenje DF 6116 E

Gorenje DF 6116 E, Вграден Аспиратор (Телескопски), INOX, 60 cm, Халогенско осветлување, 2 мотори, Б..

Шифра: 65484

Редовна Цена 5,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,290 Ден.

-19%
BOSCH DHL535C

BOSCH DHL535C

BOSCH DHL535C, Вграден аспиратор 53цм, Метално сив, 2x 40W лампи, единечен мотор 170W, метален филте..

Шифра: 65342

Редовна Цена 6,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

5,699 Ден.

Прикажани 1 - 2 од 2 пронајдени (1 Страници)