Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Број на вртежи
Капацитет
Тип
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
Gorenje WD 94141
Gorenje WD 94141, Машина за перење и сушење алишта, Бела боја, Транспарентно Бела Врата, Луксузен ЛЕД дисплеј, 9кг, 1400 вртежи, Електронски програматор, Капацитет за пер..
41,999 Ден. Цена:41,999 Ден.
Gorenje WD 95140
Gorenje WD 95140, Машина за перење и сушење алишта, Бела боја, ЛЕД дисплеј, Inox Врата, 9кг, 1400 вртежи, Електронски програматор, ЛЕД дисплеј, ТУШ + ЏЕТ систем, Систем против ..
45,999 Ден. Цена:45,999 Ден.
Платежни картички