Дознајте први за сите новости!

Филтри

Напреден Филтер
Бренд
Подгрупа

Прикажи: Листа /
Покажи:
Сортирај:
HOTPOINT ARISTON RSG 925 JS
HOTPOINT ARISTON RSG 925 JS, NATIS Нов Машина за перење алишта, Бела - црнo/сива боја околу барабанот, ИНВЕРТЕР МОТОР, 9кг, 1200 вртежи, А+++ -10% енергетска класа, голем ЛЦД Дисплеј, ..
20,999 Ден. Цена:20,999 Ден.
Платежни картички